IBWN susitikimas

Lietuvoje įkurta verslių moterų organizacija IBWN skaičiuoja nares ir užsienyje

Šių metų pradžioje susikūrusi verslių moterų organizacija – International business women network (IBWN) jau skaičiuoja kelias dešimtis narių, tarp jų – ir užsienio šalyse. Pirmasis vasaros dalykinis ir pramoginis renginys birželio 19 dieną vyko šalia Alytaus įsikūrusiame „Tarzanijos“ pramogų parke, jame dalyvavo ir narės iš Rumunijos, Airijos.

Verslios moterys vasaros renginiui pasirinko šalia Alytaus, prie Nemuno įsikūrusį nuotykių parką „Tarzanija“. Sąskrydžio laiką dalindamos rimtam darbui ir pramogoms IBWN narės kūrė darbo komitetus, svarstė, kaip plėsti organizacijos veiklą, skatinti narystę, siekti žinomumo, skleisti gerąją verslo patirtį. Pramogų metu narės dar geriau susipažino vienos su kitomis.

Į IBWN vasaros sąskrydį pasveikinti dalyves atvyko Vilniaus Prekybos, pramonės ir amatų rūmų direktorius Sigitas Leonavičius bei Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Jurgita Šukevičienė. Jie išreiškė palaikymą ir sveikino jauną organizaciją, stiprinančią verslumo tradicijas bei ieškančią veiklos tarptautinėje rinkoje.

IBWN steigėjos – tai penkios verslo taisykles išmanančios moterys – Laura Kovaliovaitė, Kristina Aleknienė, Vilma Eidukynaitė, Vilma Jankienė ir Rūta Abeciūnienė, gyvenanti JAV. Moterys išsikėlė tikslą užauginti stiprų tarptautinį verslių moterų tinklą.

Lietuvoje dabar veikia IBWN filialas Klaipėdoje, o bendroje tinklo veikloje dalyvauja verslininkės iš įvairių miestų – Kauno, Panevėžio, Alytaus. Į renginį atvykusios IBWN narės iš Rumunijos ir Airijos iš arčiau susipažino su kitomis narėmis, kūrė naujus bendradarbiavimo planus. Verslo moterys buriasį į tinklą siekdamos dalintis patirtimi tarpusavyje ir su patirties dar stokojančiomis jaunomis verslu besidominčiomis moterimis, ieškodamos verslo kontaktų bei eksporto galimybių.

„Mes dideliais žingsniais judame pirmyn. Didėja narių skaičius, tačiau sieksime ne kiekybės, o kokybės. Be minėtų Airijos ir Rumunijos šalių, užmegzti kontaktai su Moldovos, Gruzijos, JAV moterų organizacijomis. Spalį IBWN delegacija vyks į JAV, lapkritį planuojama surengti didelį tarptautinį moterų forumą LR Seime. Svarbiausia, mes augame, esame vieningos, turime ambicingų tikslų ir kviečiame verslo moteris tapti mūsų tinklo narėmis“, – sakė IBWN prezidentė L. Kovaliovaitė.

Parengė Vilma Jankienė