IBWN moterų organizacijos vizitas Izraelyje

IBWN moterų organizacijos vizito Izraelyje kulminacija – moterų forumas

Prieš metus įkurta verslių moterų organizacija – International business women network (IBWN) gausi delegacija 2020 vasario 25-29 dienomis vieši Izraelyje. Penkių dienų kelionė skirta pirmajam Lietuva-Izraelis verslo moterų forumui, dalykiniams ir šalies pažintiniams maršrutams.

IBWN organizacijos prezidentė Laura Aldonė pabrėžia jaunos organizacijos dinamišką augimą ir svarų tarptautinių misijų indėlį į organizacijos plėtrą.

„Jau pirmaisiais organizacijos veiklos metais buvome aktyvi organizacija, kiekvieną mėnesį vyko renginiai, tarp jų ir išvykstamieji, tarptautiniai. Tęsiame savo tikslų įgyvendinimą, siekiame tiek verslo, tiek bendražmogiškos partnerystės be sienų. Auginame pasitikėjimą savo verslais, augame kaip asmenybės, dalinamės patirtimi. Vizito į Izraelį kulminacija yra mūsų organizacijos IBWN inspiruotas pirmasis Lietuva-Izraelis verslo moterų forumas. Tai didelis žingsnis suartinantis skirtingas kultūras, įkvepiantis ateities idėjoms. Тai stiprina ir mūsų organizaciją“, – sakė IBWN prezidentė.

Vizito Izraelyje programa – labai intensyvi. Vos atskridus laukė susitikimas su Lietuvos ambasadore Izraelyje Lina Antanavičiene. Aplankytas Pereso Taikos centras. Didžiausias dėmesys sutelktas verslo moterų forumui, kuriame dalyvavo 24 Lietuvos delegacijos narės ir 60 Izraelio dalyvių. Forumo tema – sėkmės istorijos. Pranešimus skaitė Izraelio ir Lietuvos moterys verslininkės.

Su IBWN grupe verslo misijoje dalyvauja LR Seimo narės Rimantė Šalaševičiūtė, Aušrinė Norkienė, Vida Ačienė, Rūta Miliūtė.

Laisvalaikis skirtas Izraelio istorijai, kultūrai pažinti.

Iš kairės: Lietuvos komercijos atašė Izraelyje Arūnas Karlonas, IBWN Prezidentė Laura Aldonė, Izraelio-Lietuvos Prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Len Judes, Izraelio-Lietuvos Prekybos, pramonės ir amatų rūmų direktorius Zvika Kezurer.